Chalupa   Ubytování   Fotogalerie   Okolí   Kontakty


Chalupa na Černé hoře se nachází v těsném sousedství domu majitele, téměř na samotě nad obcí Nekoř. Od objektu stojícího na kopci je překrásný výhled do krajiny pod Orlickými horami. Jen několik set metrů chůze stačí k navštívení známé a letními rekreanty vyhledávané Pastvinské přehrady. Tato přehrada nabízí veškeré zázemí pro milovníky vodních sportů a také pro vášnivé rybáře. Okolní lesy plné hub a lesních plodů a zdvíhají se do výšek Orlických hor. Jejich krásu ocení i milovníci zimních sportů jako je lyžování.
Ve starší venkovské chalupě najdeme vstupní chodbu a za ní velkou kuchyň upravenou na jídelní část a obývací. Za kuchyní je velká ložnice. Ze vstupní chodby se dostaneme do velké koupelny s vanou a sprchovým koutem. Všechny místnosti jsou moderně zařízeny a vybaveny vším, co pro bydlení potřebujeme.
K objektu náleží velký travnatý pozemek, který se pravidelně upravuje, aby mohl být využíván k případnému sportu a skotačení dětí. Ranní kávu je nejlépe si dát na zahradním posezení pod slunečníkem za zpěvu ptáků, s uklidňujícím výhledem do přírody.

V přední části před domem se nachází krytá pergola, kde se výborně relaxuje po celodenních túrách s lahvičkou dobrého moravského vína a vůně ze zahradního grilu, kde se dopékají špízy, nebo stehýnka z kuřátka

Pro ty náročnější a vytrvalejší, slouží stolní pinponk, který je v místnosti vedle pergoly. Kdo má rád vyhlídku na okolí přírody kolem přehrady přímo z vodní hladiny, je možné využít projížďky na pramici (zapůjčení pramice je zahrnuto v ceně pobytu). Rekreační pobyt v Chalupě na Černé hoře zaručuje naprostý klid a pohodu.